سبک زندگی

سامسونگ پس از کمبود جهانی تقاضا برای گوشی‌ها، تولید تلویزیون و لوازم خانگی را نیز کاهش می‌دهد

Rate this post

رکود اقتصادی جهانی به کاهش تقاضا برای محصولات در اکثر صنایع منجر شده است و شرکت‌هایی مانند سامسونگ باید خود با این شرایط وفق دهند. چندی پیش گزارش‌هایی مبنی بر کاهش چشمگیر تولید گوشی‌های این شرکت منتشر شده بود. اکنون به‌گزارش سم‌موبایل، غول فناوری کره جنوبی در بخش‌های دیگر کسب‌وکارش وضعیت مشابهی دارد و تحت فشار است.

پیشنهاد می کنیم که در این خواندنی تا پایان با نیوان تک همراه باشید.

شرایط اقتصادی جهانی بر بخش‌های بیشتری از تجارت سامسونگ تأثیر می‌گذارد

گزارش‌هایی از کره به‌نقل از مقامات این صنعت نشان می‌دهد که سامسونگ تولید تلویزیون‌ها و سایر لوازم خانگی خود را کاهش می‌دهد. به‌دلیل کاهش تقاضای مصرف‌کننده و شرایط سخت اقتصاد جهانی، شرکت این اقدام را انجام داده است.

تحقیقات بازار همچنین نشان می‌دهد که گردش موجودی برای سامسونگ در سه‌ماهه دوم سال ۲۰۲۲ به‌طور متوسط ​​۹۴ روز طول کشیده که حدود دو هفته بیشتر از سال گذشته است. زمان گردش موجودی، تعداد روزهایی است که طول می‌کشد تا موجودی در انبار به مشتریان فروخته شود. اگر گردش موجودی کوتاه‌تر باشد، بار هزینه تولید‌کننده کاهش پیدا می‌کند. آمار و ارقام سامسونگ نشان می‌دهد که فروش این محصولات بسیار کندتر از قبل است.

مقاله‌ی مرتبط:

روند مشابهی برای تجارت گوشی‌های هوشمند سامسونگ نیز رخ داده است. در گزارش اخیر شاره شد که کمبود جهانی تقاضا برای گوشی‌های هوشمند، موجودی انبارهای سامسونگ را به ۵۰ میلیون دستگاه افزایش داده که یعنی ۱۸ درصد از کل محموله‌های گوشی‌های هوشمند در سال جاری میلادی فروخته نشده‌اند.

طبق گزارش‌ها، این شرکت تولید گوشی خود را برای سال ۲۰۲۲ تا ۳۰ میلیون دستگاه کاهش داده است. کارشناسان پیش‌بینی کرده‌اند که وضعیت اقتصاد جهانی روز‌به‌روز بدتر نیز خواهد شد.

همچنین بخوانید:  اپلیکیشن رزرو آنلاین سالن زیبایی
منبع : www.zoomit.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا